partnerzy

Szukasz kogoś, kto wykona dla Ciebie zdjęcia ślubne, plenerowe sesje zdjęciowe, fotografię portretową, lub dokumentację zdjęciową innej imprezy? A może zależy Ci na pięknej fotografii ciążowej? Gwarancją udanej, naturalnej i niepowtarzalnej sesji zdjęciowej jest profesjonalny i oddany swojej pracy fotograf. Gdańsk i okolice – zapraszam do zapoznania się z moją ofertą oraz do kontaktu!

Fotograf Trójmiasto – czym się zajmuję?

Fotografia ślubna i w ogóle fotografia to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim wieloletnia pasja. Fotografia dziecięca dla mnie jako matki dwójki dzieci to największe wyzwanie a jednocześnie największa radość. Podczas różnych wydarzeń i sesji zdjęciowych staram się uchwycić to, co pozornie nieuchwytne – delikatny uśmiech, muśnięcie dłoni czy radosne spojrzenie. Moją specjalnością jest: fotografia ślubna, fotografia portretowa,fotografia ciążowa,oraz fotografia dziecięca. Zajmuję się także sesjami zdjęciowymi w plenerach oraz dokumentacją różnych imprez, wydarzeń i uroczystości.

Wiedza i doświadczenie

Fotograf Gdańsk we własnej osobie
Wykształcenie plastyczne do czegoś zobowiązuje. Podobnie jak wyróżnienia i piątki ze wszystkich zajęć związanych z tematyką fotografii. W ciemni fotograficznej uwielbiałam czarować obrazem, operować kontrastem i malować kolejne kadry. Już w szkole wiedziałam co chcę w życiu zawodowym robić, żeby być szczęśliwą i zrealizowaną. Wielkim wyróżnieniem dla mnie jest bycie członkiem Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego, które istnieje od 1946 roku i skupia tylko najlepszych fotografów.

Fotografią „zawodowo” zajmuję się od 2008 roku,lecz przez szereg wcześniejszych lat była dla mnie również bardzo ważna. Teraz łączę swoje zainteresowania z zawodem i mogę powiedzieć – fotografia to moja pasja. Brzmi banalnie, ale tak po prostu jest. Z wielu rzeczy mogłabym w życiu zrezygnować, ale fotografia byłaby jedną z ostatnich.

Fotograf Gdańsk – różnorodna tematyka

Dla wszystkich zainteresowanych oferuję różne rodzaje sesji:

W obiektywnie staram się uchwycić blask danej chwili, światełko w oku, najważniejsze momenty. Prawdę. Moje zdjęcia nie są idealne. Czasami trochę brudne, czasem dziwnie nieostre, ale są prawdziwe. Sprzęt jest również ważny ,choć nie najważniejszy, zawsze mówię ,że to nie aparat robi zdjęcia lecz człowiek. Cenię naturalność i szukam, uwieczniam właśnie takie momenty dlatego moim głównym narzędziem pracy jest aparat – nie program graficzny. Ta fotografia jest … moja 🙂 Lubię ją.

Fotograficzne inspiracje

Najbardziej w fotografii fascynuje mnie życie zatrzymane w kadrze. Realizuję filozofię „chwilo trwaj” i mam nadzieję, że jest to widoczne w moich pracach. Inspiracjami ze świata wielkiej fotografii są dla mnie między innymi Natalia Lach-Lachowicz, Ryszard Horowitz czy Łukasz Trzciński. Staram się być dobrym i uważnym obserwatorem. Uważam, że inspiracją może być dosłownie wszystko! Życie, codzienność, przeczytana właśnie książka, film, cudownie pachnące i soczyście kolorowe danie, płomień w kominku ,napotkany na spacerze człowiek… Czasem jakaś brudna,obdrapana brama z niesamowitym światłem. Od lat fascynuje mnie także polska wieś, mieszkający tak ludzie z piękną historią wypisaną na twarzy i spracowanymi rękami, chaty pokryte strzechą, których za kilka lat może już nie być. Zbieram materiał na wystawę o takiej tematyce i niedługo Państwa na nią zaproszę.

Fotografia… Moje kadry to całe moje życie… Dlaczego? Uwielbiam ten moment, kiedy fotografowana osoba otwiera się przede mną, a między nami powstaje nić porozumienia i zaufania. W każdym człowieku i w każdej chwili potrafię dostrzec niepowtarzalne piękno.

Jakie mam doświadczenie?

Fotografią zajmuję się zawodowo od 2008 roku, ale cała przygoda zaczęła się dużo wcześniej. Mam wykształcenie plastyczne, a aparaty fotograficzne i zdjęcia towarzyszą mi od dzieciństwa. Do dziś wspominam podprowadzany tacie analogowy Zenit ET28.I perełki które cieszą moje oko do dziś dnia. Zdjęcia to moja pasja, zawód i sposób spędzania wolnego czasu. Czy może być coś lepszego?

Gdzie wykonuję zdjęcia?

Jako fotograf pracuję głównie w Gdańsku. Fajny fotograf Bełchatów? Uśmiechnięty fotograf Skierniewice? Profesjonalny fotograf Sieradz? Towarzyski fotograf Piotrków? To wszystko Ja! Chętnie ruszam się z Trójmiasta i pracuję jako fotograf w terenie. Zarówno w pięknych lasach, zabytkowych dworkach, równie urokliwych miejskich uliczkach, lub domkach pokrytych strzechą schowanych gdzieś w polach. Jeśli jednak jesteś zainteresowany zorganizowaniem sesji zdjęciowej w innym regionie Polski, skontaktuj się ze mną. Ustalimy wszystkie szczegóły i z pewnością znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Dlaczego warto się zdecydować na moje zdjęcia?

Wykonywane przeze mnie fotografia ślubna, a także fotografia dziecięca, czy fotografia ciążowa wyróżniają się przede wszystkim naturalnością. Nie staram się kreować idealnej rzeczywistości – chcę pokazywać ją taką, jaka jest. Dlatego tak ważna jest obserwacja, skupienie na pracy , bycie przygotowanym bo „ta właściwa chwila” może się zdarzyć w każdym momencie. Zdjęcia, na których uwiecznię Waszą radość i wyjątkowość ważnej dla Was chwili staną się świetną pamiątką, do której będziecie wracać przez wiele lat razem z rodziną i przyjaciółmi.

Fotograf Trójmiasto – Skontaktuj się ze mną już dzisiaj!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące sesji zdjęciowej, napisz lub zadzwoń do mnie. Z chęcią opowiem Ci o szczegółach współpracy – kwestiach technicznych, estetycznych i merytorycznych. Zapamiętaj proszę te dane:

Fotograf Trójmiasto Karolina Wudzińska
Fotograf Trójmiasto
+48 513 258 590
karolina@fotografialepszykadr.pl

 

paski